Strona główna

Fotowoltaika Białystok

Bazując na najlepszej jakości komponentach oraz wiedzy i wieloletnim doświadczeniu oferujemy realizację inwestycji fotowoltaicznych w domach jednorodzinnych oraz firmach.

Jesteś ciekaw szczegółów? Zapraszamy do kontaktu, nasz zespół odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

JAK DZIAŁAMY

Only Comfort stawia na innowacyjne rozwiązania. Łącząc jakość i profesjonalizm oferujemy kompleksową obsługę klienta
1
AUDYT

AUDYT

Dokładnie weryfikujemy możliwości techniczne oraz uwarunkowania administracyjno – prawne, tak aby nic nie stało na przeszkodzie w działaniu instalacji fotowoltaicznej.

2
PROJEKT

PROJEKT

Na podstawie audytu projektujemy instalację w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb. Tym samym przestrzegamy wszelkich zasad zawartych w Prawie Budowlanym oraz normach dotyczących instalacji elektrycznych.

3
REALIZACJA

REALIZACJA

Uruchomienie instalacji fotowoltaicznej to zwieńczenie całego procesu realizacji. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów oraz jakości wykonania, nasz system będzie służył Państwu przez wiele, wiele lat.

4
DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE

Decydując się na fotowoltaikę, można liczyć na różne formy dofinansowania. Skorzystanie z programów pozwala znacząco zmniejszyć koszty przedsięwzięcia, a tym samym skrócić czas zwrotu z inwestycji. Pomagamy Klientom w uzyskaniu dotacji umożliwiających ograniczenie wydatków.

5
ZGŁOSZENIE DO ZAKŁADU ENERGETYCZNEGO

ZGŁOSZENIE DO ZAKŁADU ENERGETYCZNEGO

Stawiamy na kompleksowość działań, wyręczając Klientów w dopełnianiu formalności. Dostarczamy za Państwa wszelkie dokumenty związane ze zgłoszeniem instalacji do zakładu energetycznego.

6
SERWIS

SERWIS

Gwarantujemy wsparcie ekipy specjalistów na każdym etapie współpracy. Nasi fachowcy pozostają do Państwa dyspozycji, zapewniając przeglądy techniczne instalacji, a także wykonując wszelkie niezbędne czynności serwisowe.

Zielona energia dla każdego

Z nami zyskasz niezależność energetyczną i w prosty sposób przyczynisz się do ochrony środowiska z myślą o przyszłości. Pomożemy Ci uzyskać realne oszczędności, które zauważysz już w pierwszym roku korzystania z naszych systemów fotowoltaicznych. Jeżeli interesuje Cię zielona energia przyszłości, czyli fotowoltaika – podlaskie jest województwem, gdzie z powodzeniem działamy i realizujemy nasze projekty.

Wybór odpowiedniej firmy, posiadającej rozległą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, która kompleksowo zajmie się stworzeniem projektu instalacji, doborem odpowiednich podzespołów, a także montażem, odgrywa kluczową rolę przy podejmowaniu decyzji o inwestycji w fotowoltaikę. Zatrudniamy najlepszych fachowców w branży, którzy posiadają nie tylko umiejętności, ale też wszystkie niezbędne certyfikaty, aby odpowiednio wykonywać swoją pracę. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dlatego sprawujemy kontrole nad każdym etapem – od projektu aż po montaż. Dzięki nam osiągniesz maksymalne korzyści oferowane przez odnawialne źródła energii, czyli panele fotowoltaiczne. Podlaskie to obszar, gdzie dni słonecznych w ciągu roku jest dużo, więc warto skorzystać z proponowanych przez nas rozwiązań. Jesteśmy firmą rzetelną, a przy tym solidną, podchodzącą do realizacji kompleksowo. Dlatego nie musisz się obawiać nowej technologii, jaką są instalacje fotowoltaiczne. Podlasie to region, w którym taka inwestycja szybko się zwróci.

Kompleksowe podejście do realizacji

Wspieramy Cię na wszystkich etapach współpracy – zaczynamy od oceny warunków panujących na Twojej posesji i dobrania optymalnych rozwiązań. W przypadku montażu paneli na dachu ważny aspekt stanowi m.in. jego powierzchnia, nachylenie oraz orientacja względem punktów kardynalnych. Sprawdzamy również, czy żadne przeszkody terenowe nie wpłyną negatywnie na zamontowane panele fotowoltaiczne. Białystok i okolice to obszar bardzo dobrze dostosowany do korzystania z systemów fotowoltaicznych i ciągle rozwijający się pod względem zainteresowania korzyściami, jakie dają nam odnawialne źródła energii.

Po dokonaniu audytu obiektu oraz istniejącej instalacji elektrycznej przystępujemy do przygotowania projektu, z którego powstanie Twoja instalacja fotowoltaiczna. Instalację dobieramy do Twoich potrzeb i możliwości występujących na danym terenie. Projekty tworzymy w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać konkretne warunki oraz dobrać najlepszej jakości ogniwa fotowoltaiczne. Podlaskie jest województwem, które pod tym względem znamy doskonale.

Realizacja na najwyższym poziomie

Od wielu lat naszą pasję i specjalizację stanowią odnawialne źródła energii (OZE) a przede wszystkim nowoczesna fotowoltaika. Tworząc projekty, a następnie montując instalacje, zawsze przestrzegamy rygorystycznych norm, przepisów Prawa Budowlanego i dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Korzystamy wyłącznie z najlepszych elementów, pochodzących od sprawdzonych, renomowanych producentów. Udzielamy gwarancji na nasze usługi oraz zakładane instalacje fotowoltaiczne. Dzięki rzetelnemu i uczciwemu podejściu do klienta zyskaliśmy mocną pozycję na rynku.

Nasze systemy są tworzone, aby trwać i służyć Ci przez wiele lat. Stosujemy najlepsze na rynku panele fotowoltaiczne. Podlasie to rejon, gdzie można w pełni wykorzystać ich możliwości. Pomożemy Ci uzyskać realne oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. Rezultaty zobaczysz już po kilku miesiącach.

Technologia dopasowana do Twoich potrzeb

Jeżeli chodzi o ogniwa fotowoltaiczne, podlaskie jest województwem, gdzie w większości proponujemy naszym klientom moduły monokrystaliczne. Dzięki najnowszym technologiom, jakie oferujemy, nasze instalacje fotowoltaiczne pracują na najwyższym poziomie.

Jeśli więc zainteresowała Cię fotowoltaika, Bielsk Podlaski i okoliczne miejscowości, to obszar, w którym wykonamy bezpłatny audyt, aby wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązania, dostarczające zieloną energię. Panele montujemy zarówno na dachu, gruncie, jak i na budynkach gospodarczych, bez względu na miejsce montażu stawka VAT wynosi 8%. Zadbaj o swoją przyszłość – w obliczu ciągle wzrastających kosztów dostarczania energii elektrycznej, uzyskaj niezależność, jaką daje fotowoltaika.

Zacznij oszczędzać z fotowoltaiką

Wiele osób uważa, że fotowoltaika to drogie rozwiązanie i nie warto w nią inwestować. Po pierwsze korzystanie z zielonej energii generuje realne oszczędności, które widać już po krótkim czasie. Po drugie, każdy, kto chce korzystać z paneli słonecznych, może ubiegać się o dofinansowanie ze strony samorządu i funduszy europejskich, dzięki czemu czas zwrotu inwestycji ulega znacznemu skróceniu. Jeżeli więc interesuje Cię fotowoltaika, Bielsk Podlaski jest miastem, gdzie działają programy, które pozwolą Ci uzyskać pomoc finansową.

My ze swojej strony pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie – stale śledzimy zmiany w prawie, więc wiemy, która droga ubiegania się o środki finansowe będzie najkorzystniejsza. Jeżeli chodzi o instalacje fotowoltaiczne, Podlasie to obszar, gdzie w ramach kompleksowej obsługi klienta zajmujemy się również wypełnianiem wszystkich niezbędnych formalności związanych z budową instalacji. Z nami szybko uzyskasz najlepsze warunki i zaczniesz korzystać z udogodnień, jakie dają panele fotowoltaiczne.

Inwestycja na lata

Obecnie rynek zdaje się zmierzać w jednym kierunku – stałego wzrostu cen energii elektrycznej. Oznacza to, że coraz bardziej opłacalne stają się panele fotowoltaiczne. Białystok to jedno z miast, w których szybko można uzyskać zwrot z inwestycji. Kalkulacja jest prosta: im wyższa cena za prąd, tym szybciej zwróci się zakup instalacji. Nie zwlekaj, zainwestuj w instalacje fotowoltaiczne i ciesz się brakiem opłat za energię elektryczną.

Tendencje utrzymujące się od kilku lat pokazują jasno – coraz więcej osób interesuje się tematem, jakim jest fotowoltaika. Podlasie to obszar, w którym bardzo wiele gospodarstw domowych i firm korzysta z tego rozwiązania. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wątpliwości. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości w prawie każdym domu znajdzie się nowoczesna instalacja fotowoltaiczna. Białystok i inne miejscowości województwa podlaskiego to rejon naszej działalności – zapraszamy!