Folie grzewcze

Dlaczego warto zainwestować w folie grzewcze?

Folie grzewcze Białystok i okolice

Sprawność systemu 99%

praktycznie cała energia elektryczna zamieniana jest na energię cieplną

Komfort cieplny w niższej temperaturze

ogrzewanie podczerwienią sprawia, że czujemy się dobrze w temperaturze nawet o 1- 4 stopnie niższej niż w przypadku ogrzewania tradycyjnego

Bezobsługowe działanie

system wymaga od nas jedynie ustawienia oczekiwanej temperatury
folia grzewcza

Zasilanie darmową energią

przy odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej, ogrzewanie folią grzewczą wyniesie 0zł

Dowolność aranżacji wnętrz

folie grzewcze możemy montować na podłogi, sufity i ściany. Nie musimy martwić się, że będą nam przeszkadzać wystające elementy – maty znajdują się pod podłogą i w przeciwieństwie do elementów z innych systemów grzewczych (np. grzejników) są niezauważalne

Szybki montaż

folie grzewcze to systemy, które nie wymagają czasochłonnego montażu
Folie grzewcze

Tworzą innowacyjny system grzewczy oparty na technologii podczerwieni, dzięki czemu rozwiązanie to znakomicie sprawdza się zarówno w nowo budowanych jak i modernizowanych domach, mieszkaniach czy też biurach. System ten może zostać wykorzystany jako podstawowe źródło ogrzewania lub dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi, za lustrem w łazience). Dzięki zastosowaniu zjawiska podczerwieni folie grzewcze nie wydzielają żadnych dźwięków czy wibracji – ta forma ogrzewania jest cicha, czysta i przyjemna.
Istotną cechą systemu jest prostota działania i łatwość obsługi. Oczekiwaną temperaturę standardowo ustawia się przy użyciu termostatu, natomiast jeśli dom wyposażony jest w instalację inteligentną – można skorzystać z aplikacji w smartfonie.

folie grzewcze Białystok
folie grzewcze Red Snake

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy produkty firmy Red Snake. Folia grzewcza Red Snake to niezwykle cienki (0,45mm) ale jednocześnie wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne materiał. Głównym jego składnikiem jest mata karbonowa, która dzięki jednorodnej strukturze zapewnia równomierne ogrzewanie całą swoją powierzchnią.

Prostota budowy produktów firmy Red Snake sprawia, iż tworzą one system niemalże bezobsługowy, bez potrzeby konserwacji i serwisów. Ponadto brak elementów ruchomych zapewnia wieloletnią żywotność systemu, która potwierdzona jest 25-cio letnią gwarancją udzielaną przez producenta.

Montaż

Folię grzewczą możemy zastosować na praktycznie każdym rodzaju podłoża – o ile wcześniej odpowiednio je przygotujemy.

Podłoga z płytkami – matę należy położyć po standardowej warstwie ocieplającej (np. styropianie), przed wykonaniem wylewki.

Podłoga z panelami- montaż bezpośrednio przed położeniem paneli.

Sufit lub ściana - konieczne będzie wykonanie odpowiednich stelaży

montaż foli grzewczej
folie grzewcze Białystok montaż
montaż folie grzewcze