Panele fotowoltaiczne

Dlaczego warto zainwestować w panele słoneczne?

Główne zalety inwestycji w panele słoneczne

Oszczędność na lata

przyszłe podwyżki prądu nas nie dotyczą

Zwrot inwestycji w 5- 8 lat

po tym czasie instalacja będzie zarabiać

Pozytywny wpływ na środowisko

źródło energii jakim są moduły PV nie emituje dwutlenku węgla
Białystok panele fotowoltaiczne

Niezależność

instalacja z zastosowaniem akumulatorów pozwoli uniknąć przerw w dostawie prądu

Prestiż i szacunek

Twoi sąsiedzi i klienci (w przypadku firmy) docenią, że myślisz o przyszłości i środowisku

Tanie ładowanie samochodu

samochody elektryczne i ładowarki w garażu to wcale nie taka odległa przyszłość

Zainwestuj w panele słoneczne

Fotowoltaika to najlepszy sposób na zyskanie niezależności energetycznej oraz poprawę ochrony otaczającego środowiska. Inwestując w panele fotowoltaiczne działasz z myślą o przyszłości.

Najwyższej klasy moduły

Panele monokrystaliczne renomowanych producentów

Oferowane przez nas ogniwa fotowoltaiczne to najwyższej klasy moduły monokrystaliczne, które objęte są wieloletnią gwarancją. Dzięki najnowszym technologiom, które wykorzystujemy, nasze instalacje fotowoltaiczne pracują na najwyższym poziomie. W związku z dużym rozwojem branży fotowoltaicznej oraz dostępnych rozwiązań instalacyjnych, nieustannie szkolimy nasz zespół i testujemy nowoczesne rozwiązania. Wszystko po to, by maksymalnie optymalizować działanie całego systemu fotowoltaicznego.

Panele słoneczne montowane przez Only Comfort znajdują uznanie wśród wielu inwestorów na terenie Białegostoku oraz całego województwa podlaskiego. Renomę zyskujemy przede wszystkim dzięki jakości. Panele słoneczne to solidne moduły, wytrzymałe konstrukcje. Nie oszczędzamy na materiałach i to właśnie doceniają nasi klienci. Wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do poprawnego działania paneli fotowoltaicznych oraz okablowanie to również elementy z górnej półki. Tak dobrane komponenty gwarantują sprawną i wydajną prace paneli słonecznych.

Warto zaznaczyć, że dzięki wieloletniej współpracy z lokalnymi producentami, dystrybutorami i ekspertami w dziedzinie paneli fotowoltaicznych, jesteśmy w stanie dostarczyć i zamontować panele słoneczne w bardzo krótkim czasie. Zwracamy szczególną uwagę na terminowość dostaw i montażu. Nasi eksperci służą w dodatku radą przy wyborze zestawu fotowoltaicznego. Zwykle doradzamy markowe, uznane panele fotowoltaiczne oraz falowniki i inne elementy instalacji, a wszystko po to, abyście Państwo byli zadowoleni przez wiele lat.

panele fotowoltaiczne Białystok

Kompleksowa obsługa klienta

Łącząc jakość i profesjonalizm, oferujemy kompleksową obsługę klienta. Sprawdź 6 kroków do zadowolenia.

audyt.jpg

1. Audyt

Podczas audytu dokładnie weryfikujemy możliwości techniczne oraz uwarunkowania administracyjno – prawne, tak aby nic nie stało na przeszkodzie w działaniu instalacji fotowoltaicznej.

projekt.jpg

2. Projekt

Na podstawie audytu projektujemy instalację w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb. Tym samym przestrzegamy wszelkich zasad zawartych w Prawie Budowlanym oraz normach dotyczących instalacji elektrycznych. Realizowane przez nas zlecenia dotyczą zarówno elektrowni słonecznych na gruncie jak i na budynkach.

realizacja.png

3. Realizacja

Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów odpowiada za montaż modułów zgodnie z założeniami projektu oraz z poszanowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Uruchomienie instalacji fotowoltaicznej to zwieńczenie całego procesu realizacji. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów oraz jakości wykonania, nasz system będzie służył Państwu przez wiele lat.

dofinansowanie.jpg

4. Dofinansowanie

Decydując się na fotowoltaikę, można liczyć na różne formy dofinansowania. Skorzystanie z programów pozwala znacząco zmniejszyć koszty przedsięwzięcia, a tym samym skrócić czas zwrotu z inwestycji. Pomagamy Klientom w uzyskaniu dotacji umożliwiających ograniczenie wydatków.

zgloszenie-do-zakladu-energetycznego.jpg

5. Zgłoszenie do zakładu energetyki

Stawiamy na kompleksowość działań, wyręczając Klientów w dopełnianiu formalności. Dostarczamy za Państwa wszelkie dokumenty związane ze zgłoszeniem instalacji do zakładu energetycznego.

serwis.jpg

6. Serwis

Gwarantujemy wsparcie ekipy specjalistów na każdym etapie współpracy. Nasi fachowcy pozostają do Państwa dyspozycji zapewniając przeglądy techniczne instalacji, a także wykonując wszelkie niezbędne czynności serwisowe.

Przykładowe realizacje

Sprawdź nasze przykładowe realizacje

Szybka wycena w 48h