Klimatyzacja do biura i firmy

Klimatyzacja do biura i firmy

Poznaj jakie korzyści daje Ci montaż klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych

Obniżenie temperatury powietrza

to podstawowa funkcja klimatyzacji dzięki której praca będzie jeszcze bardziej efektywna

Ogrzewanie pomieszczeń

klimatyzatory posiadają również funkcje grzania – to rozwiązanie tańsze od grzejników elektrycznych a dodatkowo ekologiczne

Świeże powietrze

rozwiązanie idealne dla zamkniętych przestrzeni biurowych bez możliwości otworzenia okien
klimatyzacja do biura

Energooszczędność

jest możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i przemyślanej konstrukcji urządzeń

Niski poziom hałasu

nowoczesne urządzenia cechują się cichą pracą, dzięki czemu nie wpłyną na skupienie i koncentrację

Estetyczny wygląd

dostępność szerokiej gamy kolorystycznej klimatyzatorów i nowoczesny design pozwalają na dostosowanie do każdej aranżacji

Podstawową funkcją jaką ma spełniać klimatyzacja w biurze jest stworzenie komfortowych warunków pracy. Montaż klimatyzacji w firmie to inwestycja, która przekłada się na wydajność pracy bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Zadbaj o komfort pracy swoich pracowników!

Jak dobrać klimatyzację do firmy?

Zaufaj nam! Weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty!

Ilość i powierzchnia pomieszczeń

jaka ma być obsługiwana przez urządzenie/a

Specyfikę przedsiębiorstwa

aby dobrać odpowiednie urządzenie

Odpowiedni design i wymiary

dostosowane do miejsca

Dodatkowe funkcje klimatyzacji

jakie ma spełniać system klimatyzacyjny

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Skontaktuj się z nami a zadbamy o Twój komfort termiczny!

Sytemy klimatyzacji w firmie

Najczęściej stosowane rozwiązania do biura

Klimatyzacja typu SPLIT

Układ typu split jest to najczęściej stosowanym system. Składa się z jednej jednostki wewnętrznej i jednej jednostki zewnętrznej. Klimatyzacja typu split to rozwiązanie idealne dla niewielkich biur i otwartych przestrzeni. Urządzenia wyposażone są w najnowsze technologie dzięki czemu zyskujemy na funkcjonalności. Gdy nie ma możliwości wietrzenia pomieszczeń montaż klimatyzacji w biurze to idealne rozwiązanie. W standardzie otrzymujemy również opcję ogrzewanie pomieszczeń którą na pewno docenimy w okresach przejściowych wiosną lub jesienią gdy temperatury za oknem spadają.

Klimatyzacja typu MULTISPLIT

Klimatyzacji multi-split to idealne rozwiązanie kiedy zapotrzebowanie chłodnicze dotyczy więcej niż jednego pomieszczenia biurowego. Typ multi-split daje możliwość połącznia do 5 jednostek wewnętrznych z jedną jednostką zewnętrzną. System multi-split do firmy to rozwiązanie wykorzystujące minimum miejsca na zewnątrz przy wysokiej wydajności urządzeń wewnątrz firmy.

Klimatyzator do firmy – poznaj rodzaje

Ciche klimatyzatory do biur

Klimatyzatory naścienne

Najpopularniejszy rodzaj klimatyzatorów montowanych w domach, mieszkaniach i biurach. Montowany w odległości ok. 10cm od stropu optymalnie rozprowadza schłodzone powietrze po pomieszczeniu.

Klimatyzatory kasetonowe

Najczęściej stosowany typ klimatyzatorów gdy zastosowany jest sufit podwieszany. Centralna lokalizacja urządzenia w pomieszczeniu pozwala na równomierny rozkład temperatury. Dzięki umiejscowieniu zajmuje minimum miejsca i gwarantuje wysoką wydajność klimatyzacji biur.

Klimatyzatory podstropowe i przypodłogowe

Klimatyzatory montowane najczęściej w pomieszczeniach technicznych o dużych zyskach energii cieplej, sklepach lub obiektach usługowych. Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest możliwość montażu w pionie i poziomie.

Klimatyzatory kanałowe

Urządzenie ukryte w przestrzeni międzysufitowej rozprowadzające schłodzone powietrze za pomocą izolowanych kanałów wentylacyjnych. Układ ten charakteryzuje oszczędność miejsca oraz aspekt wizualny.

Szybka wycena w 48h