O nas

O firmie

Firma Only Comfort powstała w 2019 roku. Zespół składał się wówczas z tylko, a może aż z 4 osób, które pełniły rolę projektantów, monterów i handlowców w jednym. Początki nie były łatwe, bo choć zapał i chęci to podstawa to wiadomo, że do rozwoju potrzebne jest zaufanie innych o które bez historii firmy trudno. Mieliśmy jednak to szczęście i kredyt zaufania pierwszych klientów zaowocował szybkim rozwojem firmy, bo nie ma lepszej motywacji i promocji niż satysfakcja i zadowolenie klienta, które jest dla nas nadrzędną wartością. Obecnie świadczymy usługi kompleksowo dzięki szerokiemu zapleczu kadrowemu. Nasza firma to nie tylko przedstawiciele, projektanci, kierownictwo czy administracja biurowa, największym naszym atutem są własne ekipy monterskie – młodzi, ambitni ludzie z odpowiednimi uprawnieniami i wiedzą. Nie zrzucamy odpowiedzialności na firmy podwykonawcze.

Od zawsze wiedzieliśmy, że wielkie korporacje i stawianie na ilość to nie nasze klimaty. Działamy lokalnie na terenie województwa Podlaskiego i chcemy być dostępni dla klienta bezpośrednio. Stawiamy w ten sposób na jakość naszych usług co przekłada się na sukces jaki odnosimy. Potwierdzają to również nasze wyróżnienia i certyfikaty, którymi możemy się pochwalić dzięki opiniom naszych klientów. Tytuł Firmy Godnej Zaufania czy Laureat Plebiscytu Orły Instalatorstwa – to tylko namiastka naszych osiągnięć.

Wyróżnienia

orły instalatorstwa
firma godna zaufania

Nasi partnerzy

Chcąc oferować nie tylko kompleksowe usługi fotowoltaiczne ale również komfortowe rozwiązania do domów współpracujemy z innymi firmami w różnych dziedzinach jak smart home czy ogrzewanie elektryczne. W taki sposób oferujemy również produkty firmy Finder czy Red Snake, którzy zostali naszymi stałymi kontrahentami.

partner KENO
partner Red Snake
partner finder

Poszerzając naszą ofertę, chcemy zaoferować kompleks usług od jednej firmy co usprawni wszelkie prace i pozwoli na oszczędność nie tylko pieniędzy ale również czasu. Mając za sobą setki instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych wierzymy, że jeszcze więcej przed Nami.

Dbamy o to, aby wykonywane przez nas projekty przyniosły naszym klientom realną korzyść w postaci oszczędności oraz poprawy zdrowia. Dobieramy najlepsze rozwiązania do każdego projektu indywidualnie. Powierzając nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej możecie Państwo spać spokojnie – zajmiemy się wszystkim od początku do końca.

Zamawiając od nas instalację fotowoltaiczną, grzewczą czy alarmową będziecie Państwo świadomi wyboru, dokładnie omówimy zalety i wady każdego rozwiązania. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie w oparciu o nasze doświadczenie instalatorskie.

Kamil Tymiński - Właściciel firmy Only Comfort

Choć jako pierwsze można zauważyć jego młody wiek, niech to nikogo nie zmyli, ponieważ jego wiedzy i doświadczenia może pozazdrościć nie jeden „stary fachowiec”. Z wykształcenia inżynier, w 2018 roku ukończył studia inżynierskie na kierunku Ekoenergetyki na wydziale Politechniki Białostockiej a już niebawem, dla pełni formalności, zawalczy o tytuł magistra na tej samej uczelni. W trakcie studiów aktywnie działał w różnych organizacjach jak Studenckie Koło SEP przy Politechnice Białostockiej, w którym pełnił rolę prezesa. Ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich jest związany do dzisiaj, zaczynał jako Przewodniczący Zarządu Studenckiej Rady Koordynacyjnej a obecnie świetnie odnajduje się w roli członka zarządu Oddziału Białostockiego. Aktywność studencka zaowocowała, ponieważ obecnie może pochwalić się szerokim wachlarzem szkoleń i certyfikatów uprawniających do wykonywania zawodu. Wszystko to po to, aby móc oferować usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich norm i wytycznych narzucanych przez odpowiednie instytucje. Oprócz tego, ciągle aktualizuje swoją wiedzę o najnowsze przepisy i nowinki techniczne uczestnicząc w szkoleniach, targach branżowych czy nawiązując współpracę z innymi firmami. Ta ostatnia kwestia, już podczas studiów pozwoliła na zdobywanie praktycznego doświadczenia pracy w branży fotowoltaicznej.

Zaczynał w 2016 roku jako monter instalacji elektrycznych w jednej z lokalnych białostockich firm, aby później spróbować swoich sił jako przedstawiciel handlowy ale już w większej firmie, działającej na skalę ogólnopolską. Awans na audytora pozwolił mu rozwinąć skrzydła a pewność siebie doprowadziła go na kolejne – kierownicze już stanowisko, gdzie od podstaw tworzył nowy oddział w kolejnej firmie z branży. Mając doświadczenie na różnych szczeblach i znając potrzeby rynku oraz klientów, w 2019 roku powstała firma Only Comfort, gdzie może łączyć najważniejsze idee, których nie mógł wykorzystać w korporacyjnych szeregach.

Choć kiedyś marzył o tym, aby być strażakiem albo piłkarzem to obecnie jego spełnieniem jest wolność w podejmowaniu decyzji które są świadomym dążeniem do lepszego jutra, są „jakościowe”, podyktowane chęcią rozwoju a nie podążaniem za „ilością” i trendami. Dzisiaj działa z myślą o przyszłości – swojej i kolejnych pokoleń.

Prywatnie? Po prostu sympatyczny, młody człowiek, który nie boi się wyzwań. Kolega, który lubi wyjść na piwo lub pograć w „fifę”. Jego pasją jest żeglarstwo, pływanie i sport w każdym tego słowa znaczeniu – na to zawsze znajdzie czas. I chyba najważniejsze – spełniony tata. A jak mówi o nim jego żona: „Idealny” – idealny mąż, partner i ojciec. Jest jak każdy z nas, dlatego nie tylko poza pracą ale również w niej, myśli o indywidualnych potrzebach każdego.

O zespole

Only Comfort to doświadczony zespół specjalizujący się w kompleksowej obsłudze instalacji fotowoltaicznych na terenie całego województwa podlaskiego. Zatrudniamy najlepszych fachowców w danej dziedzinie, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Domeną firmy i jej założeniem jest kompleksowość i jakość oferowanych usług. Przekłada się to również na naszą wewnętrzną współpracę. Dobierając zespół zwracamy uwagę aby każdy wkomponowywał się w te wartości, co za tym idzie osoby, które tworzą Only Comfort to młodzi, ambitni i wykwalifikowani ludzie, znający się na powierzonych zadaniach. Wspólne szkolenia poszerzające wiedzę w zakresie OZE są standardem naszej firmy. Łamiemy stereotypy odnośnie młodych ludzi i braku kwalifikacji lub doświadczenia. Nasze relacje w firmie jak i z klientem budujemy na zaufaniu i słuchaniu siebie nawzajem.

Aby to ostatnie było jak najbardziej efektywne, nie ograniczamy kontaktów tylko do zawodowych lecz staramy się integrować ze sobą chociażby poprzez rozgrywki piłki nożnej. Przekłada się to też na lepszą atmosferę i zorganizowanie podczas pracy. Jesteśmy przekonani, że jako zespół ONLY COMFORT jeszcze wiele osiągniemy! Jeśli czujesz, że idealnie odnajdziesz się w naszych szeregach, zapraszamy! Obserwuj nasz profil, być może akurat szukamy kogoś takiego jak Ty!

Opinie o naszych instalacjach

Instalacja fotowoltaiczna wykonana kompleksowo i bardzo kompetentnie. Świetna współpraca i ocena moich potrzeb, estetyczne i porządne wykonanie. Pełna obsługa projektu i formalności. Polecam.

Paweł W.

Firma na medal. Fachowe doradztwo. Szybki, sprawny montaż. Cała instalacja działa jak należy. Pomoc przy składaniu dokumentacji. Polecam bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

Piotr N.

Kompleksowa obsługa dokumentów, fachową pomoc w rozmieszczeniu instalacji, szybkie wykonanie i dobra wycena.

Dariusz S.

Solidna niedroga firma. Ekipa montażowa na poziomie, dbająca o estetykę wykonania, szczegóły oraz czystość. Pełna kultura języka, co rzadko się zdarza przy takich ekipach. Jestem w pełni zadowolony z każdego etapu – od przedstawienia oferty po montaż i obsługę przy uzyskaniu dotacji. Polecam.

Jerzy S.

Serdecznie pozdrawiam Pana Kamila i pracowników. Wykonana instalacja 50 kW pracuje nienagannie od pół roku. Przez te pół roku oglądałem inne podobne instalacje u znajomych i wykonanie oraz poziom techniczny firmy Only Comfort jest godny polecenia. Fakt nie było najtaniej ale z czasem i nabywanym doświadczeniem jestem zadowolony ze dokonałem właśnie takiego wyboru wykonawcy. Polecam!

Filip P.